Виберіть місто :

Львів

Поточні акції Континент в Львові

В торговой сети Континент в Львові есть возможность купить товары по акции.

Компания «Континент» объединяет 10 предприятий розничной торговли и сферы обслуживания.

Актуальный каталог акций Континент на Украине всегда доступен на нашем сайте.

На цій сторінці ви завжди можете знайти актуальні акції Континент – мережі магазинів Львова. Серед широкого різноманіття товарів буває представлена продукція різних категорій - від продуктів харчування, до засобів особистої гігієни та посуду. Купівля будь-якої з них може бути здійснена з максимальною вигодою, адже щодня магазин поповнює каталог товарів зі знижкою.

На сайті представлені тільки діючі пропозиції магазинів Континент в місті Львів, які поширюються практично на всі категорії товарів. Вибрати потрібні вам товари ви можете по знижці або з розпродажу. Всі актуальні акції діють протягом певного часу, тому перед покупкою ми радимо звірити дати, щоб заощадити максимум.

В Континент ви можете знайти одноденні або довгострокові акції. Як правило, сума знижки коливається в межах 5-50%, але в особливо "щасливі дні" ви можете заощадити до 70-90%! Щоб бути в курсі вигідної пропозиції, стежте за оновленнями супермаркету – кожну один або два тижні він додає нові акції на популярні товари. Скористатися пропозиціями і замовити будь-який з потрібних продуктів ви можете через офіційний сайт магазину.