Виберіть місто :

Київ

Поточні акції EKO в Києві

У торговельній мережі EKO в Києві завжди великий вибір товарів по акції.

EKO приділяє велику увагу низьким цінам, зокрема на соціальні продукти. Хліб, крупи, молочні продукти, яйця та багато іншого – завжди в асортименті за цінами, доступними для людей пенсійного віку.

Також в мережі “ЕКО маркет” щодня з 9:00 до 12:00 діє додаткова знижка 3% для пенсіонерів.

Актуальний каталог акцій EKO на Україні завжди доступний на нашому сайті.

Эко маркет

На цій сторінці ви завжди можете знайти актуальні акції EKO – мережі магазинів Києва. Серед широкого різноманіття товарів буває представлена продукція різних категорій - від продуктів харчування, до засобів особистої гігієни та посуду. Купівля будь-якої з них може бути здійснена з максимальною вигодою, адже щодня магазин поповнює каталог товарів зі знижкою.

На сайті представлені тільки діючі пропозиції магазинів EKO в місті Київ, які поширюються практично на всі категорії товарів. Вибрати потрібні вам товари ви можете по знижці або з розпродажу. Всі актуальні акції діють протягом певного часу, тому перед покупкою ми радимо звірити дати, щоб заощадити максимум.

В EKO ви можете знайти одноденні або довгострокові акції. Як правило, сума знижки коливається в межах 5-50%, але в особливо "щасливі дні" ви можете заощадити до 70-90%! Щоб бути в курсі вигідної пропозиції, стежте за оновленнями супермаркету – кожну один або два тижні він додає нові акції на популярні товари. Скористатися пропозиціями і замовити будь-який з потрібних продуктів ви можете через офіційний сайт магазину.