Виберіть місто :

Івано-Франківськ

Поточні акції Фора в Івано-Франківську

Товари по акціях пропонує Фора в Івано-Франківську.

Торгова мережа “Фора” включає близько 250 магазинів у більш ніж 60 населених пунктів України.

Торгові точки Фора розташовуються там, де це буде максимально зручно для кожного відвідувача: в сусідньому будинку, – щоб швидко купити необхідні продукти; на трасі, – щоб заїхати по дорозі додому; в невеликих населених пунктах, – де у місцевих жителів раніше не було можливості купувати свіжі продукти поруч з будинком. Відвідувачам магазинів пропонують свіжу випічку з власної пекарні, смачну піцу, ароматну каву, солоні та копчені продукти власного виробництва та багато іншого.

Актуальний каталог акцій Фора на Україні завжди доступний на нашому сайті.

На цій сторінці ви завжди можете знайти актуальні акції Фора – мережі магазинів Івано-Франківська. Серед широкого різноманіття товарів буває представлена продукція різних категорій - від продуктів харчування, до засобів особистої гігієни та посуду. Купівля будь-якої з них може бути здійснена з максимальною вигодою, адже щодня магазин поповнює каталог товарів зі знижкою.

На сайті представлені тільки діючі пропозиції магазинів Фора в місті Івано-Франківськ, які поширюються практично на всі категорії товарів. Вибрати потрібні вам товари ви можете по знижці або з розпродажу. Всі актуальні акції діють протягом певного часу, тому перед покупкою ми радимо звірити дати, щоб заощадити максимум.

В Фора ви можете знайти одноденні або довгострокові акції. Як правило, сума знижки коливається в межах 5-50%, але в особливо "щасливі дні" ви можете заощадити до 70-90%! Щоб бути в курсі вигідної пропозиції, стежте за оновленнями супермаркету – кожну один або два тижні він додає нові акції на популярні товари. Скористатися пропозиціями і замовити будь-який з потрібних продуктів ви можете через офіційний сайт магазину.