Виберіть місто :

Дніпро

Поточні акції Сiльпо в Дніпрі

В мережі Сiльпо в Дніпрі є можливість купити товари по акції.

Низькі ціни на улюблені товари, додаткові бали на «Свій Рахунок» і спільні акції «Сільпо». Робіть покупки і економте.

Каталог акцій Сiльпо на Україні завжди в актуальному стані.

Сiльпо

На цій сторінці ви завжди можете знайти актуальні акції Сiльпо – мережі магазинів Дніпра. Серед широкого різноманіття товарів буває представлена продукція різних категорій - від продуктів харчування, до засобів особистої гігієни та посуду. Купівля будь-якої з них може бути здійснена з максимальною вигодою, адже щодня магазин поповнює каталог товарів зі знижкою.

На сайті представлені тільки діючі пропозиції магазинів Сiльпо в місті Дніпро, які поширюються практично на всі категорії товарів. Вибрати потрібні вам товари ви можете по знижці або з розпродажу. Всі актуальні акції діють протягом певного часу, тому перед покупкою ми радимо звірити дати, щоб заощадити максимум.

В Сiльпо ви можете знайти одноденні або довгострокові акції. Як правило, сума знижки коливається в межах 5-50%, але в особливо "щасливі дні" ви можете заощадити до 70-90%! Щоб бути в курсі вигідної пропозиції, стежте за оновленнями супермаркету – кожну один або два тижні він додає нові акції на популярні товари. Скористатися пропозиціями і замовити будь-який з потрібних продуктів ви можете через офіційний сайт магазину.